UPIS U 1. RAZRED

PROGRAM JAVNIH POTREBA U OSNOVNOM ODGOJU I OBRAZOVANJU GRADA ZAGREBA ZA 2018.

« Studeni 2019 »

INFORMACIJE

SVEČANA ZAVRŠNICA ART@HEART PROJEKTA
Autor: Zoran Čorkalo, 25. 5. 2019.

22. svibnja 2019. u Volksschule Strass u Austriji svečano je završio dvogodišnji Erasmus+ Art@Heart projekt.
U projektu su sudjelovali učenici i učitelji iz pet škola: Austrije, Slovenije, Francuske, Španjolske i Hrvatske. Projektni tim ovoga su puta činile učiteljice Martina Grgec, Ana Stuparić Kovačić, Ljiljana Paraman, Andrea Caharija Jagatić, Darija Odorčić Matijević i Petra Frntić, koordinatorica projekta Henrieta Herjavec Rubčić, te psihologinja Irena Rasonja i tajnica škole AndrejaZlodi Gunčić. Našu su školu iznimno uspješno predstavili naši učenici izvedbom klasične i tradicijske glazbe.
Kristina Milković i Fran Šola izveli su mali koncert za violinu i violončelo, a zbor je uz glazbenu pratnju Magdalene i Lucije Komljenović Sović na violončelu i violini i prof. Ljiljanje Paraman na klaviru izveo skladbe Čiribiribela Mare moja i Spoved (Ak sem ti srčeko ranil).

Svi sudionici projketa izveli su zajednički mjuzikl Socking in to Europe i projektnu himnu U rock Urope. U projketu smo svi vrijedno i puno radili te izvrsno surađivali. Ovakvi projekti i međunarodne suradnje dodatno obogaćuju život naše škole.

Projektnu himnu možete poslušati preko poveznice U rock Uropea zajednički mjuzikl i cijelu priredbu preko poveznice Socking in to Europe.