UPLATNICE ZA 10. MJESEC

ZA PREHRANU I PRODUŽENI BORAVAK POSLANE SU NA E-ADRESE RODITELJA

11. 11.

12. 11.

POSLANE SU UPLATNICE ZA PRODUŽENI BORAVAK ZA 5. I 6. MJESEC PREMA NAPUTKU GRADSKOG UREDA ZA OBRAZOVANJE

MOLIMO RODITELJE KOJI NISU DOBILI UPLATNICE DA SE JAVE U RAČUNOVODSTVO ŠKOLE.

« Studeni 2020 »

ŠTO NAPRAVITI U SLUČAJU POTRESA

UČIONICE / ŠKOLSKO DVORIŠTE

BOŽIĆNI SAJAM
Autor: Zoran Čorkalo, 22. 12. 2019.

Uspješnost događaja kao što je božićni sajam može se mjeriti prema različitim kriterijima - po prikupljenim sredstvima, tj. zaradi, posjećenosti, ozračju, ponudi, svrsi i postignutom cilju. Naš je ovogodišnji sajam u visokoj mjeri ostvario sve navedeno - rekordnu zaradu, iznimnu posjećenost, primamljivu ponudu raznovrsnih ukrasa i delicija, predblagdansku svečarsku i dobrim vibracijama ispunjenu atmosferu, odgojno-pedagošku poruku da se trud vraća ostvarenom novom vrijednošću. Posebno bih istaknuo dobro raspoloženje i osjećaj zajedništva koji je vladao za cijelo vrijeme sajma, a koji je bez umanjivanja važnosti ostvarene opipljive materijalne koristi, nemjerljivo vrijedan doprinos ovogodišnjega sajma. Nakon burnog vremena u kojemu su svi djelatnici naše škole bili jedinstveni u želji da pokažu kako im ne nedostaje samopoštovanja i kako žele da se njihov rad pravednije vrednuje, došlo je vrijeme da svi pokažu djelima ono za što su se tada zalagali i što su govorili. I nije bilo sumnje da su učitelji svoj rad i svoju društveno odgovornu ulogu još jednom potvrdili i ispunili, i nije bilo sumnje da su roditelji imali i da imaju povjerenja u školu i svoje učitelje. Hvala svima na sudjelovanju, na velikom trudu i želji da ovogodišnji sajam bude još bolji!