UPLATNICE ZA 10. MJESEC

ZA PREHRANU I PRODUŽENI BORAVAK POSLANE SU NA E-ADRESE RODITELJA

11. 11.

12. 11.

POSLANE SU UPLATNICE ZA PRODUŽENI BORAVAK ZA 5. I 6. MJESEC PREMA NAPUTKU GRADSKOG UREDA ZA OBRAZOVANJE

MOLIMO RODITELJE KOJI NISU DOBILI UPLATNICE DA SE JAVE U RAČUNOVODSTVO ŠKOLE.

« Studeni 2020 »

ŠTO NAPRAVITI U SLUČAJU POTRESA

UČIONICE / ŠKOLSKO DVORIŠTE

PRIJAVA U VIRTUALNE RAZREDNE UČIONICE
Autor: Zoran Čorkalo, 14. 3. 2020.

Da bi učenici mogli obaviti prijavu u svoje virtualne razredne učionice preko aplikacije Teams, moraju izvršiti prvu prijavu u Office365 za škole. S obzirom na velik broj zahtjeva za prijavom u Office365 za škole, postoje problemi pri prihvaćanju prijave. Iz Carneta su javili da će pokušati što prije omogućiti nesmetanu prijavu.

Oni učenici koji su izvršili prvu prijavu u Office365 za škole, moći će se pomoću koda prijaviti u svoje virtualne učionice.

Učenici kojima su podijeljeni tableti moći će se prijaviti u svoje učionice kad na tablete bude instalirana aplikacija Teams koju će preko sustava MDM (sustav za upravljanje mobilnim uređajima u koji su uključeni svi naši tableti) instalirati naša prof. Informatike, naravno, uz prethodnu prijavu na Office365 za škole koja se može napraviti s bilo kojeg računala. Aplikacija Teams bit će instalirana na tablete tijekom današnjega dana. Molim vas da na tablete ne instalirate ništa samostalno!

Prijave na virtualne razredne učionice preko aplikacije Teams bit će moguće izvršiti od trenutka objave kodova za pojedine virtualne razredne učionice. Svaki će učenik prilikom prijave u aplikaciju Teams upisati kod za svoj razred u ulaznu karticu Pridruži se timu pomoću koda. Mole se učenici da koriste kodove samo za svoj razred i da se upisuju isključivo u svoj razred. Kodove možete preuzeti pod poveznicom Kodovi.