UPLATNICE ZA 10. MJESEC

ZA PREHRANU I PRODUŽENI BORAVAK POSLANE SU NA E-ADRESE RODITELJA

11. 11.

12. 11.

POSLANE SU UPLATNICE ZA PRODUŽENI BORAVAK ZA 5. I 6. MJESEC PREMA NAPUTKU GRADSKOG UREDA ZA OBRAZOVANJE

MOLIMO RODITELJE KOJI NISU DOBILI UPLATNICE DA SE JAVE U RAČUNOVODSTVO ŠKOLE.

« Studeni 2020 »

ŠTO NAPRAVITI U SLUČAJU POTRESA

UČIONICE / ŠKOLSKO DVORIŠTE

BUDIMO ODGOVORNI
Autor: Zoran Čorkalo, 3. 11. 2020.

Prije nešto više od dva tjedna u našoj su se školi pojavili prvi slučajevi izolacije i samoizolacije učenika i učitelja. U tom smo razdoblju imali 83 učenika i 5 učitelja u samoizolaciji i 4 učenika i 3 učitelja u izolaciji. Nakon kratkog jesenskog odmora krećemo na nastavu gotovo u punom broju – još je samo koji dan u samoizolaciji troje učenika i nitko od učitelja, a u izolaciji troje učenika i dvoje učitelja. Da bismo očuvali pozitivnu epidemiološku sliku, potreban je zajednički napor u pridržavanju osnovnih mjera – nošenju zaštitnih maski, održavanju osobne higijene i higijene prostora, održavanju fizičkog razmaka i provjetravanju prostorija. Važno je voditi računa o kontaktima koje ostvarujemo na poslu, u školi i u provođenju slobodnog vremena. Jako je važno na vrijeme prepoznati moguće simptome i ne odlaziti na posao ili u školu. Na taj način štitimo svoje bližnje od infekcije i suzujemo krug osoba koje zbog bliskog kontakta moraju u samoizolaciju. Na taj ćemo način očuvati izvođenje neposredne nastave, a nastava na daljinu odvijat će se za moguće pojedinačne slučajeve izolacije ili samoizolacije. Želim svima sretan početak drugog dijela prvoga polugodišta! Svojim odgovornim ponašanjem čuvajmo sebe i svoje bližnje!