17. 12. 2021.

OTVARANJE PONUDA - U PETAK, 14. 1. U 10.35

ODABRANE PONUDE

RODITELJSKI SASTANAK ODGAĐA SE DO DALJNJEGA

UPLATNICE ZA PREHRANU I BORAVAK ZA PROSINAC POSLANE SU NA E-ADRESE RODITELJA.

MOLIMO RODITELJE KOJI NISU PRIMILI UPLATNICE, DA SE JAVE U RAČUNOVODSTVO ŠKOLE (ili na adresu e-pošte: ljiljana.crnogaj-marendic@skole.hr).

MOLE SE RODITELJI DA PROVJERE JESU LI DOBILI UPLATNICE ZA 12. MJESEC.

« Siječanj 2022 »

OAZA VODE I ZELENILA - ODABIR NAJBOLJIH RADOVA
Autor: Zoran Čorkalo, 23. 4. 2021.

U srijedu je u našoj školi održan odabir likovnih i literarnih radova pristiglih na državni natječaj Oaza vode i zelenila koji je naša škola organizirala u suradnji s Botaničkim vrtom Biološkog odsjeka PMF-a u Zagrebu. Natječaj je pokrenut u okviru Erasmus+ projekta Wonders of water in science and nature. Na natječaj je pristiglo više od 400 dječjih likovnih radova i stotinjak literarnih radova. U povjerenstvu za odabir likovnih radova sudjelovali su Branka Hlevnjak, povjesničarka umjetnosti, likovna kritičarka i novinarka, Korana Gjalski Filipović, dizajnerica i slikarica, Damir Aljinović, naš dragi prof. Likovne kulture u mirovini te naši učitelji Sanela Škevin i Ivan Igić. Nije bilo lako odabrati u tom silnom mnoštvu predivnih radova one koji će biti izloženi u Botaničkom vrtu, a još je bilo teže odabrati pobjedničke radove. U odabiru literarnih radova sudjelovali su Lada Kanajet Šimić, rukovoditeljica Odjela za školstvo, znanost i šport  pri Hrvatskoj matici iseljenika i prof. hrvatskoga jezika i književnosti, Igor Matijašić, prof. hrvatskoga jezika i književnosti, Marcela Boban, prof. hrvatskoga jezika i književnosti, Iskra Osmančević, prof. hrvatskoga jezika i književnosti i naš ravnatelj Zoran Čorkalo, prof. hrvatskoga jezika i književnosti. Učenici čiji su radovi odabrani kao najbolji bit će nagrađeni.