UPLATNICE ZA 10. MJESEC

ZA PREHRANU I PRODUŽENI BORAVAK POSLANE SU NA E-ADRESE RODITELJA

11. 11.

12. 11.

POSLANE SU UPLATNICE ZA PRODUŽENI BORAVAK ZA 5. I 6. MJESEC PREMA NAPUTKU GRADSKOG UREDA ZA OBRAZOVANJE

MOLIMO RODITELJE KOJI NISU DOBILI UPLATNICE DA SE JAVE U RAČUNOVODSTVO ŠKOLE.

« Prosinac 2020 »

ŠTO NAPRAVITI U SLUČAJU POTRESA

UČIONICE / ŠKOLSKO DVORIŠTE

RASPORED ZVONJENJA

IZOLACIJA I SAMOIZOLACIJA
Autor: Zoran Čorkalo, 25. 10. 2020.

I u našoj se školi počinju osjećati posljedice širenja zaraze korona-virusom. Do petka, 23. listopada nismo imali pozitivnih na korona-virus, no od ovoga vikenda imamo jednu učiteljicu i jednog učenika. Nakon obavljene analize i razgovora nadležna liječnica Službe za školsku i adolescentnu medicinu Nastavnog zavoda za javno zdravstvo odredila je samoizolaciju za učenike 2. a i 7. a razreda. Samoizolacija učenika 2. a razreda određena je do 4. 11. 2020. godine, a samoizolacija učenika 7. a razreda do 3. 11. 2020. godine. Dakle, prvi dan povratka na nastavu i za učenika 2. a i za učenike 7. a razreda je u srijedu, 4. 11. 2020. godine (po novom kalendaru 2. i 3. 11. dani su jesenskog odmora učenika).

Učenici obaju razreda imat će u periodu samoizolacije nastavu na daljinu. Nastava na daljinu za učenike 7. a razreda odvijat će se preko Teamsa, a za učenike 2. a razreda u dogovoru s njihovim učiteljicama. Pomoćni kanal komunikacije bit će preko e-pošte.

Učenicima i učiteljima pružit ćemo svu moguću podršku da što lakše prebrode vrijeme provedeno u samoizolaciji, odnosno izolaciji. Svi učenici 2. a i 7. a razreda moći će za vrijeme izvođenja nastave na daljinu dobiti tablete. Po tablete mogu doći roditelji u ponedjeljak, 26. 10. u vremenu od 9.00 do 11.00 sati i od 14.00 do 15.00 sati, a preuzimat će ih u predvorju škole.

Škola će i dalje provoditi sve potrebne mjere kako bi se opasnost od zaraze svela na najmanju moguću mjeru. Mole se roditelji da pojačano pripaze na to s kime dijete ostvaruje kontakte nakon nastave – druženja izvan kruga obitelji, izvanškolske aktivnosti (sportski treninzi, glazbene škole i sl.).

U sprječavanju širenja zaraze važna je pravovremena reakcija. Bolje je zbog sumnje na infekciju dijete ostaviti kući uz obavezno javljanje liječniku i vidjeti u kojem se smjeru infekcija razvija, nego ga poslati u školu, a ubrzo se ustanovi da je pozitivno na korona-virus.

Detaljnije o postupcima prilikom izolacije i samoizolacije možete pročitati u prilogu IZOLACIJA I SAMOIZOLACIJA.