17. 12. 2021.

OTVARANJE PONUDA - U PETAK, 14. 1. U 10.35

ODABRANE PONUDE

RODITELJSKI SASTANAK ODGAĐA SE DO DALJNJEGA

UPLATNICE ZA PREHRANU I BORAVAK ZA PROSINAC POSLANE SU NA E-ADRESE RODITELJA.

MOLIMO RODITELJE KOJI NISU PRIMILI UPLATNICE, DA SE JAVE U RAČUNOVODSTVO ŠKOLE (ili na adresu e-pošte: ljiljana.crnogaj-marendic@skole.hr).

MOLE SE RODITELJI DA PROVJERE JESU LI DOBILI UPLATNICE ZA 12. MJESEC.

« Siječanj 2022 »

POČETAK DRUGOGA POLUGODIŠTA
Autor: Zoran Čorkalo, 9. 1. 2022.

Poštovani roditelji, dragi učenici!

U ponedjeljak, 10. siječnja počinje drugo polugodište. Nadam se da ste lijepo proveli zimske praznike i da ste prikupili dovoljno energije za sve izazove koji nas očekuju. Nažalost, i ovo polugodište započinjemo u uvjetima pandemije, no nadam se da ćemo poučeni dosadašnijim iskustvima, uspješno savladati sve prepreke. Važno je da svi budemo maksimalno odgovorni, najprije prema svom zdravlju, a time i prema zdravlju svojih bližnjih – obitelji, razreda i škole u cjelini. Nadam se da će se nastava od ponedjeljka za sve učenike odvijati uživo, no ukoliko bude učenika koji su trenutno u izolaciji ili samoizolaciji, za njih će se nastava organizirati na daljinu preko aplikacije Teams. Da bismo i taj oblik nastave mogli uspješno organizirati, potrebno je razrednike obavijestiti o izrečenoj mjeri uz obaveznu potvrdu liječnika o izrečenoj mjeri. Odogovornost u uvjetima pandemije u prvom se redu odnosi na pridržavanje mjera. Svi učenici od 1. do 8. razreda obavezni su u svim prostorima škole nositi zaštitne maske. Samo učenici razredne nastave (od 1. do 4. razreda) nisu obavezni nositi maske u svojim učionicama. Razredi će se redovito provjetravati, a sve učionice i zajedničke prostorije pojačano će se čistiti i dezinficirati. Nakon završene nastave za sve učenike vrijedi pravilo da se uz minimalno zadržavanje u školi, što prije upute prema svojim kućama. Svi djelatnici škole imaju obvezu predočenja COVID potvrde koju je moguće dobiti temeljem prebojenja ili cijepljenja, a svi oni koji nemaju potvrdu, dva puta tjedno obavezni su predočiti potvrdu o testiranju. Roditelji koji dolaze u školu, obavezni su nositi zaštitinu masku, a u svim slučajevima, osim u slučaju pratnje učenika, također su obavezni imati COVID potvrdu ili potvrdu o testiranju. Pratnja učenika odnosi se samo na roditelje učenika prvih razreda koji samo ponedjeljkom i petkom mogu biti u pratnji, i to najdalje do ulaza u hodnik u kojemu se nalazi matična učionica. U svim ostalim slučajevima, roditelj čeka u prostoru pred školskom portom dok ne dobije informaciju od dežurnog djelatnika škole.

Sve informacije koje će se odnositi na druge slučajeve i detalje oko epidemioloških mjera, roditelji i učenici dobivat će od svojih razrednika i preko mrežene stranice škole.

Svima želim sretan početak drugoga polugodišta i puno hrabrosti za nove izazove!